Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.


NajduZboží.cz

 

Návod na vázání kravatyPodporuje mojeIDIN TIME

KONTAKTY

ASSANTE s.r.o.
Náměstí Svobody 16
602 00 Brno
tel: +420 603 170 031
napište nám

Barety jsou opět v módě
Barety jsou opět v módě


Pánské a dámské barety jsou opět in! Protože se módní trendy neustále vrací, barety už nejsou záleží pouze našich babiček a dědečků. Nerozhoduje, zda máte kulatý, oválný nebo hranatý tvar obličeje.

Barety jednoduše sluší každému. Stačí si jen vybrat správný střih, tvar a nepodcenit ani výběr barvy, která vaší pleti dodá tu správnou jiskru.

V jakém ročním období se barety nosí? Barety jsou v kurzu na podzim, v zimě a nemusíte se bát, je vytáhnout ze své šatní skříně ani na jaře. Právě teď je tedy sezóna baretů v plném proudu.

Nevíte, jak baret vypadá? Nikdy jste se s ním nesetkali? Pak si pod tímto pojmem představte jednoduchou spíše širší pokrývku hlavy symetrického tvaru.

Na okraji jsou barety většinou vybaveny širší nenápadnou gumičkou, která zajišťuje, že budou držet na hlavě za všech okolností. Baret vám tak například neodnese vítr, nebo vám nespadne, pokud se skloníte.

Barety představuje skvělý módní doplněk k podzimním i jarním kabátkům. Podzim je plný výrazných a přírodních tónů, sáhněte proto po baretu v krémovém, černém, červeném nebo sytě zeleném provedení.

Na jaře naopak zvolte starorůžovou, světle modrou a nemějte strach ani z bílé. K baretu samozřejmě patří i další nezbytné doplňky, jakými jsou šály, šátky nebo rukavice.

Už vlastníte baret, ale nevíte, jak ho správně nosit, aby vám slušel?

Barety se hodí ke všem délkám vlasů. Nejlépe vyniknou v kombinaci s dlouhými či polodlouhými volně rozpuštěnými vlasy. Můžete je nosit buď na středu hlavy, nebo je umístit mírně na stranu. Vyhněte se ale extrémům.

Nenasazujte si barety příliš do obličeje, ani je zbytečně nestahujte dozadu.

Tip pro ženy: Svůj baret můžete sladit s tóny líčení nebo s dalšími doplňky v podobě šperků a hodinek.

Tip pro muže: Vyberte si pánský baret v elegantním provedení, který bude v harmonii s vaším stylem oblékání, ať už je společenský nebo sportovní.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

 

NDhmZW