Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.


NajduZboží.cz

 

Návod na vázání kravatyPodporuje mojeIDIN TIME

KONTAKTY

ASSANTE s.r.o.
Náměstí Svobody 16
602 00 Brno
tel: +420 603 170 031
napište nám

Sisalový klobouk
Sisalový klobouk - retro nebo moderna?


Sisalové klobouky se těší velké oblibě u žen všech generací. Ačkoli sisalový klobouk může připomínat módu z 19. a 20. století, je i dnes velmi moderní a populární.

Modelový sisalový klobouk se hodí na nošení v létě, na jaře i na podzim. Za každého pěkného počasí ním můžete doplnit a osvěžit svůj každodenní outfit. Stejně tak ho můžete zvolit pro jakoukoli speciální příležitost.

Modelový sisalový klobouk a jeho provedení

Kouzlo sisalových klobouků se skrývá především v použitých materiálech. Sisal je lehký a pevný. K jeho dozdobení se často používají materiály jako šifon, krep, filc nebo satén.

Modelový sisalový klobouk dokáže vzbudit dojem stylu a elegance. Velké oblibě se těší černé sisalové klobouky, které se hodí nejen pro smuteční příležitosti.

Dozdobené výraznými prvky skvěle poslouží i k vycházkovým a společenským šatům nebo kostýmkům. V létě můžete vyzkoušet sisalový klobouk v některém pastelovém nebo výrazném odstínu. K letním šatům a sukním skvěle padne růžová, žlutá nebo fialová barva.

Sisalové kloboukyjsou velmi elegantní a většinou zdobené jemnými detaily. Celkový vzhled klobouku dotváří široká obtočená stuha. Sisalový klobouk je k dostání jako jednobarevný i jako zdobený nejrůznějšími vzory.

Modelový sisalový klobouk je vždy originál. Modelový sisalový klobouk se nezřídka kdy vyrábí ručně. Vždy proto záleží na fantazii výrobce a na aktuálních módních trendech. Při koupi takového klobouky si tedy často musíte připlatit.

Sisalový klobouk na svatbu

Modelový sisalový klobouk je i báječným doplňkem na svatbu. Hodí se zejména na romantickou jarní, letní nebo podzimní svatbu pořádanou v přírodě. Svatební sisalové klobouky se vyrábějí v bílém, krémovém nebo smetanovém provedení.

Mohou být přizdobeny i závojem.

Pokud se vám sisalový klobouk líbí, rozhodně s jeho koupí neváhejte. Zaručujeme vám, že v něm budete i letošní sezónu in.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

 

ZDg1OGZh