Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.


NajduZboží.cz

 

Návod na vázání kravatyPodporuje mojeIDIN TIME

KONTAKTY

ASSANTE s.r.o.
Náměstí Svobody 16
602 00 Brno
tel: +420 603 170 031
napište nám

Svatební klobouky
Svatební klobouky


Toužíte po dokonalé svatbě? Vybíráte-li právě teď svatební oblečení, kromě šatů pro nevěstu a družičky, rukaviček nebo obleku pro ženicha nezapomeňte ani na svatební klobouky.

Ty představují originální doplňky pro nevěsty, družičky nebo maminky. Krásný, elegantní a nápaditý svatební klobouk dokáže podtrhnout krásu všech svatebních a společenských šatů.

Svatební klobouky pro nevěsty můžete zakoupit v bílém nebo smetanovém provedení. Představují báječný doplněk na moderní, klasickou i retro svatbu.

Svatební klobouky jsou často ruční výroby, zdobené saténem, síťovinou nebo jemnou vyšívanou krajkou. Svatební klobouky se vyrábí například ze sisalu a z dalších kvalitních materiálů.

Volba svatebního klobouku je čistě na vás. Klobouk by se měl perfektně hodit k šatům a dokreslovat tak celý svatební model. Velké oblibě se těší široké klobouky zdobené leklým lemem, květinou, peřím, krajkou nebo sponou.

Nemusí být nutně v čistě bílém provedení. Atraktivní je například i modrá, červená nebo zelená ozdoba.

Jemné svatební klobouky mají mnohdy podobu pouze lehké síťoviny přes část obličeje, která může být zvýrazněna postranní květinou.

Svatební klobouky patří jednoznačně mezi oblíbené doplňky na letní i zimní svatby, na svatby venku pod otevřeným nebem i v kostele, na zámku nebo na radnici. Zatímco nevěsta by měla mít svatební klobouk bílé barvy, ostatní svatebčané mají bohatší možnosti výběru.

Svatební klobouky družiček se většinou šijí jako jednoduché, v barvě šatů. Opět je může zpestřit krajka, síťovina nebo květina. Rozhodně ale nevolte tmavé až černé klobouky, které by při radostné události působily spíše smutečně.

Pouze muži mohou sáhnout po tmavých svatebních kloboucích, které však podtrhávají výraznější detaily. Obecně platí, že barva pánského svatebního klobouku by měla ladit s barvou obleku.

Svatební klobouky pro muže jsou tak k dostání především v černém, šedém nebo bílém provedení.

Svatební klobouky představují oblíbené a žádané doplňky. Nějaký ten klobouk by proto rozhodně neměl chybět ani na vaší svatbě.

 

NTkzY