Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.

KONTAKTY

ASSANTE s.r.o.
Náměstí Svobody 16
602 00 Brno
tel: +420 603 170 031
napište nám

Úvod » Čepice » Zmijovky

Zmijovka - hadovka tradiční čepice

 

Čepice zmijovka rozhodně nesmí chybět ve vašem šatníku.Zmijovku koupíte v originálních barevných variacích s klasickým vzorem.Hledáte originální čepici na zimu?


Parametry
běžná cena 383 Kč

naše cena 295 Kč

skladem

 

Že nevíte, jak vypadá tradiční čepice zmijovka? Jedná se o jednobarevnou čepici doplněnou decentní bambulí a zvýrazněnou ohnutým vzorovaným lemem. Vzor je tradičně klikatý, obdobně jako zmije. 
Odtud je tedy odvozen název pro čepici zmijovku (hadovku). Čepice zmijovky dokonale sedí na hlavě, jsou hřejivé a můžete je zakoupit v tradičním zakulaceném střihu.
Čepice zmijovky představují zajímavý retro dárek nejen pro rodiče nebo prarodiče.
Moderní čepice zmijovky (hadovky) skvěle padnou k prošívaným bundám a kabátům. Hodí se na nošení do města i na procházky do přírody.
V jakých barevných variacích můžete čepice zmijovky (hadovky) zakoupit? S oblibou se vyrábí v přírodních tmavých i světlých odstínech.
Zdobení lemu je výrazné až kontrastní. Hadovky pak můžete zakoupit v kombinacích černé s bílou nebo smetanovou, modré s bílou nebo černé s šedou.
Dnes zmijovky můžete zakoupit i v bíločerveném, zelenočerném, modročerném nebo fialovém provedení. Vypadají tak skvěle i v kombinaci s šálkou nebo šátkem.
Moderní čepice zmijovky se těší velké popularitě mezi mladšími i staršími generacemi. Kvalitní čepice zmijovky se vyrábí z kombinace vlny a polyamidových vláken. Můžete je prát v pračce s přidáním jemného pracího prášku. Skvěle k nim padnou vlněné i kožené rukavice, vysoké kozačky i zimní boty na šněrování.

ZDA4M