Černá kravata - nejen smuteční.

Četná kravata bez vzoru se hodí k jakékoliv košili.
Černá kravata to je vysoce elegantní klasika.<předchozí               >další

0999/00 - Kravaty

vázanka klasická hladká
09 vázanka klasická hladká
Černá kravata hladká, saténová. Černá smuteční kravata saténová vhodná na pohřeb. U nás najdete i úzké s decentním dezénem.
Materiál: Mikrofáze.100% Polyester
Konstrukce: Tkaný. Jacquard. Žakár.
Velikost: 8 x 148 cm
Styl: Jednobarevné. Hladké.
Značka: Greg ®
Vložkovina: Dvojitý úplet / Akryl
Podšívka: Polyester TWILL
Materiál: Mikrofáze.100% Polyester
Konstrukce: Tkaný. Jacquard. Žakár.
Velikost: 8 x 148 cm
Styl: Jednobarevné. Hladké.
Značka: Greg ®
Vložkovina: Dvojitý úplet / Akryl
Podšívka: Polyester TWILL
počet kusů 

250 Kč
Barvy produktu na obrázku mohou být zkreslené.
Smuteční kravata nemusí být pouze černá
Vybíráte kravatu pro nějakou smuteční událost? Rádi byste vypadali upraveně a elegantně?
Nemusíte nutně volit kravatu v černé barvě do tmavého pánského obleku. Ke smutečnímu obleku se hodí i bílá, krémová nebo hnědá.
Dobře ale vypadá i vínová, červená nebo tmavě modrá smuteční kravata. Důležité je, sladit vybranou kravatu s celým oblekem, tedy s košilí, sakem i kalhotami.
Smuteční kravata - styl a materiály
Smuteční kravaty jsou nejčastěji černé a hladké. Jako materiál se většinou používá polyester nebo satén.
Černou barvou tedy rozhodně nic nezkazíte. Za zvážení ale určitě stojí i hnědá nebo krémová smuteční kravata, která vypadá skvěle v kombinaci s černou i světlejší košilí. I na pohřeb můžete zvolit kravatu s jemným zdobením nebo svou hladkou kravatu zpestřit manžetovými knoflíčky. Vkusných variací na pohřby a další smuteční události existuje mnoho.
Smuteční kravaty se vyrábějí jako úzké i širší. Výběr stylu smuteční kravaty je jen na vás. Je nutné věnovat svou pozornost především tomu, aby se kravata hodila do smutečního obleku. V zimě můžete celý oblek doplnit tmavými rukavicemi nebo šálou.
Smuteční kravata s malbou nebo výšivkou
Velké oblibě se v posledních letech těší smuteční kravaty zdobené malbami nebo výšivkami. Nosí se zejména motivy smutečních květin.
Na černém podkladu je většinou namalována kala nebo růže. Taková smuteční kravata je zajímavá a originální.Představuje zpestření ke každému obleku. Barvy malby by měly být spíše pastelové, nikoli příliš výrazné. Smuteční kravata s malbou vypadá velmi elegantně. Hodí se pro muže každého věku.
Výběr smuteční kravaty
Kravaty obecně patří mezi módní doplňky, stejně jako například klobouky, čepice nebo šátky. Při výběru smuteční kravaty je tedy důležité její celkové provedení. Pokud kravaty běžně nenosíte, můžete vyzkoušet i elegantního motýlka. Ten se skvěle hodí do košile i polokošile. Kromě kravaty je důležitý i výběr celého obleku. Nezapomínejte tedy na tmavé pánské prádlo a tmavé ponožky a opasek. Pokud máte volnější kalhoty, můžete zvolit i šle - kšandy v tmavé barvě.

Doporučujeme

>  e-shop  >  Kravaty  >  0999/00 - Kravaty  
Přihlášení
Email:
Heslo:
registrovat
Assante kravaty a košile