Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.


NajduZboží.cz

 

Návod na vázání kravatyPodporuje mojeIDIN TIME

KONTAKTY

ASSANTE s.r.o.
Náměstí Svobody 16
602 00 Brno
tel: +420 603 170 031
napište nám

Soutěž

Připravili jsme si pro vás SOUTĚŽ na Facebooku!


Můžete soutěžit o voucher v hodnotě až 2 500 Kč.


Stačí nám zaslat vaši fotografii na téma "svatba".

Fantazii se meze nekladou.

Fotka s největším počtem "To se mi líbí" vyhrává

 


Jak soutěžit

Soutěže se můžete zúčastnit tak, že nám pošlete soutěžní fotografii a my ji umístíme do alba na Facebooku. Z každého emailu může být poslán pouze jeden příspěvek. Každý příspěvek může být vložen/soutěžit jen jednou.

Fotku můžete zaslat na email assante@assante.cz nebo pomocí zprávy na Facebooku www.facebook.com/assante.cz. K fotografii také přiložte váš e-mail pomocí kterého vás budeme kontaktovat v případě výhry.

 

Fotografie

Fotografie by měla souviset s tématem „Svatba“. Jakým způsobem to pojmete je už na Vás. Do soutěže budou schváleny pouze fotografie, které nebudou shledány vulgárními nebo jinak pohoršujícími. Účastí v soutěži soutěžící potvrzuje, že zveřejněním fotky neporušuje žádná autorská práva.

 

Výběr výherce:

Vyhrává člověk, který zaslal fotografii, která získala největší počet „To se mi líbí“ v soutěžní galerii ve 20:00 dne 31. srpna 2016. V případě stejného počtu hlasů si organizátor vyhrazuje právo vybrat vítěze z fotografií se shodným počtem hlasů dle svého uvážení.

 

Výhra

Soutěžící, který zaslal výherní fotografii získá dárkový poukaz v hodnotě 2 500 Kč na nákup v obchodě Assante. Druhý v pořadí získá poukaz v hodnotě 800 Kč. Poukaz je třeba uplatnit v rámci jednoho nákupu.

 

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv a nebo soutěž úplně zrušit.

 

  

YTk2Zjk